iOS Mobil Uygulama Geliştirme - AppLogist Bilişim Teknolojileri
Image Alt

iOS Application Development

Hizmetlerimiz-Vektörler-02-400x400
Hizmetlerimiz-Vektörler-02-400x400

iOS Application Development

Native application: It is the name given to applications developed by coding as suggested by Apple companies. Applications written in accordance with the recommended procedure provide high-quality results without compromising user experience and performance. Another advantage of native coding is that the software infrastructure is long-lasting and necessary additional improvements can be made without any problems. Native applications are not affected by version changes.

Agile Project Management (2-week sprints)

Coding with Java and Swift

Market Publishing Support

TV and Smart Watch Applications

iOS Uygulama Geliştirme Nedir?

Teknoloji alanında yaşanan hızlı gelişmeler ve bununla birlikte mobil cihaz kullanımının da müthiş bir derecede artması, akıllı telefonlar üzerinden kullanılan programlara olan ihtiyacı da arttırmıştır. Geliştirilen mobil uygulamalar, kullanılan mobil cihazların mevcut işletim sistemlerine göre değişiklik gösterebilir. iOS uygulama geliştirme süreci de iOS işletim sistemine sahip olan mobil cihazlar için son teknoloji ile geliştirilen uygulamaların genelini kapsamaktadır.
Bireyler, en çok mobil cihazlar olmak üzere uygulamaları rahatlıkla kullanabilecekleri diğer aletlerden de uygulamalara erişim sağlayarak hayatlarını kolaylaştırmaya çalışmaktadırlar. Bankacılık, giyim alışverişi, gıda alışverişi, sağlık, spor vb. alanlarda geliştirilen iOS işletim sistemlerine uygun olan uygulamalar sayesinde kullanışlılığın ve kolay erişimin tadı çıkarılabilir.
Apple’a ait olan bu işletim sistemi için geliştirilen uygulamalar, sadece App Store üzerinden indirilebilmektedir. Her türlü kurumsal ve bireysel kimlik için yüzlerce farklı türde uygulama çeşidi bulunduğu düşünülürse, birbirinden farklı ihtiyaçlar için geliştirilebilecek pek çok uygulamadan da söz edilebilmesi mümkündür.

iOS Uygulama Geliştirmenin Avantajı

Özellikle markalar için geliştirilecek mobil uygulamalar, hedef kitleyle doğrudan iletişim için hayati öneme sahiptir. iOS uygulama geliştirme süreçleri kapsamında hizmet veren ajanslar; müşterileriyle doğru iletişim sürecinden geçerek uygulamaların marka adına bilinirliği arttırmasını, iş takibinin kolayca yapılabilmesini, iş maliyetlerinin düşürülmesini, e-ticaret alanında gelişmeleri yakından takip edip rakiplerin önüne geçilebilmesini, reklam maliyetlerinin uygulamalar üzerinden azaltılabilmesini ve bu tip alanlarda sürdürülebilirlik yakalanmasını sağlar.

iOS Uygulama Geliştirme Konusunda Sunulan Avantajlar

Hem hızlı hem de kolay kullanım imkanı sunan iOS uygulamalar sayesinde yüksek performans yakalandığı için kullanıcı deneyiminde de memnuniyet en üst noktalara çıkmaktadır. Bu uygulamaların başarılı olması, uygulama marketlerinde uygulamaların yüksek puan almasına ve kullanım oranlarının artmasına da imkan sağlar.
Verilen iOS uygulama geliştirme hizmeti sayesinde işinizi büyütme süreçleriniz de hızlanmaktadır. Yüksek veri koruma imkanı, şifreleme seçenekleri, kullanıcılara sunulan ara yüzlerin beğenilerek ilgi görmesi gibi unsurlar uygulamaların müşteri tarafıyla ve hizmeti sunan tarafla yakın bağlantı kurulmasına da yardımcı olur.
Alınan bu hizmetlerin avantajlarından faydalanmak için, bu alanda uzmanlığını ispatlamış ve iyi referanslara sahip olan markaların deneyimlerini iyi araştırmanız önerilir. Geliştirilen iOS uygulamaları sadece telefonlar için değil; tablet vb. cihazlarda da sorunsuz çalışacak şekilde kodlanmalıdır. En son geliştirilen iOS sürümlerine uygun olarak native Swift dilini kullanan uygulamalar projelerin başarısı için büyük önem taşımaktadır.

 

Hizmetlerimiz-Vektörler-04-400x400
Hizmetlerimiz-Vektörler-04-400x400

Testing Process and Quality Assurance

Software development for tests and updates to fix possible errors is
one of the most important steps of the process. AppLogist team is in their ongoing work state with,
a continuous monitoring and reporting with a team in charge of the details
of the project.
When the development phase is completed, it opens the project to the acceptance test by including its customers in the test process; thus, we guarantee the end product is trouble free. We achieve 99% error-free rate in our projects thanks to this process.

Manual & Automatic Tests

Error Tracking (Crash Analytics)

User Tests

Error Correction

Monthly Updates

Our Articles

Web tasarımı denilince akla ilk gelenler arasında yer alan back-end front-end nedir sorularını bu araçların mobil uygulamalara etkisi nedir sorusu Read more
Apple platformlarında yazılım geliştirmek amacıyla piyasaya sunulan Swift, açık kaynak koduna sahip bir yazılım dilidir. Hızlı, güçlü ve anlaşılır olmasıyla Read more
Mobil uygulamaların giderek daha yaygın hale gelmesiyle e-ticaret siteleri de mobil uygulamalara yönelmeye başlamıştır. Özellikle evden çıkmadan alışveriş yapma kolaylığı Read more

What Can We Do for You?

İşinizi büyütmek için ya da ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak için
benzer bir projeye ihtiyacınız mı var? Bize gereksinimleriniz hakkında ön bilgi
aktarın, ekip arkadaşlarımız hemen sizlerle iletişime geçsin.