Nasıl Yapıyoruz: Mobil Uygulama Tasarım Aşamaları - AppLogist Bilişim Teknolojileri
Resim Alt

Nasıl Yapıyoruz

Tutkuyla ve amaçlarla desteklenen, ödüllü bir dijital dönüşüm şirketiyiz.
1
2
3
4

Fikir Geliştirme

Siz kurumunuzun gereksinimlerini ve hedeflerinizi belirleyin, size en uygun projeyi keşfedip, yaratıcı fikirler oluşturalım.

Proje Analizi ve Kapsam Belirleme

İş Geliştirme ekibimiz, kurum temsilcilerinizle aktif iletişime geçerek proje kapsamını, proje gereksinimlerini belirleyerek bir yol haritası hazırlasın.

Prototip Hazırlama

Karşılıklı onaylarla kesinleşen projenin ana hatlarıyla nasıl oluşacağına, bittiğinde nasıl görüneceğine dair iş geliştirme ve tasarım ekiplerimiz sizinle bir prototip çalışması paylaşsın.

Planlama

İş geliştirme ve uygulama ekiplerimiz entegre bir iş planı ve zamanlanmış bir iş haritası geliştirerek proje yönetimini sizler için kolaylaştırsın.

1
2
3
4

Tasarım

Tasarım ekibimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda son kullanıcının en keyifli ve konforlu deneyimi yaşaması için tüm tasarım bilgi birikimi ve deneyimini wireframe ve mock-uplar görünür hale getirsin.

Geliştirme

Uzman geliştirici kadromuzla projenizin yazılım aşamaları tamamlansın ve uygulamanız hayata geçsin.

Kalite ve Kullanıcı Testleri

Kurum temsilcilerinizin de aktif katılımı ile kullanım ve kalite testleri gerçekleşsin. Projenizin %99 oranında hatasız bir yapıya ulaşması ve sürdürülebilirliği sağlansın.

Yayına Alma

Kurumunuzun ve geliştirici ekibin karşılıklı onayları ardından uygulamanız yayına alınsın. Marketlerde indirilmeye açılan uygulamanız son kullanıcıya ulaşırken size de işinizin nasıl büyüdüğünü gururla izlemek kalsın!

Nasıl-Yapıyoruz-Vektör-01-200x200

Proje Başlangıcı ve Tekliflendirme

Talepleriniz doğrultusunda bir ön çalışma yaparak sizlerle bir toplantı organizeediyoruz. Toplantıda ihtiyaçlarınızı derinlemesine analiz ederek bir gereksinim listesi hazırlıyoruz. Gereksinim listesinin onaylarını alarak, hizmet teklifi ve proje kapsam çalışmasını sizlerle paylaşıyoruz. Proje teslim tarihi, süreç ve bütçe konularında anlaştıktan sonra proje yönetim sürecini geliştirme ekibimize devrediyoruz

Nasıl-Yapıyoruz-Vektör-01-400x400
Nasıl-Yapıyoruz-Vektör-02-400x400
Nasıl-Yapıyoruz-Vektör-02-200x200

Uygulama Geliştirme ve Raporlama

AppLogist dijital dönüşümün merkezinde bir teknoloji ajansı olarak, Agile süreçleri projelerine entegre etmektedir. Agile süreç yönetim sistemlerinden Scrum yöntemini kullanarak projenizi iki haftalık periyotlara ayırıyor ve her periyot sonunda çıkan ürün ve sonuçları tarafınıza raporluyoruz. Bu sistemle süreç takibini kolaylıkla yapabiliyor ve geliştirme aşamasına dahil oluyorsunuz. Sizden gelen geri bildirimlerle geliştirmenin her aşamasında kalite kontrol testlerini tekrarlıyor; kullanıcı testlerine geçmeden önce ürünü hazır hale getiriyoruz.

Nasıl-Yapıyoruz-Vektör-03-200x200

Yayına Alma ve Sonrası

Geliştirme ve test süreçleri başarıyla tamamlandıktan sonra uygulamanızın marketlere yüklenme işlemleri gerçekleştiriliyor. Uygulamalar yayınlandıktan sonra çıkabilecek sorunlara karşı 30 günlük garanti sürecinizi başlatıyoruz. Garanti süreci bittikten sonra destek anlaşması yaparak uygulamanızın sürdürülebilirliğini desteklemeye devam ediyoruz. Destek kapsamında ayda en az bir güncelleme yapıyor ve uygulamanın sorunsuz işleyişini garanti altına alıyoruz.

Nasıl-Yapıyoruz-Vektör-03-400x400