Biz Kimiz ve Nasıl Çalışıyoruz - AppLogist Bilişim Teknolojileri
Resim Alt

Biz Kimiz

Tutkuyla ve amaçlarla desteklenen, ödüllü bir dijital dönüşüm şirketiyiz.

AppLogist 2012 yılından beri İstanbul/Kadıköy’de hizmet vermekte olan bir mobil uygulama tasarım ve geliştirme ajansıdır. Kuruluşundan bu yana farklı sektörlerden farklı büyüklükteki kurumlarla 70’den fazla proje geliştirmiş olan AppLogist Mobil Uygulama Geliştirme Ajansı, 14 kişilik uzman bir ekipten oluşmaktadır.

StartUp, Kobi ya da Kurumsal yapıdaki markalara hitap eden, her ölçekte çözümler üreten AppLogist ekibimiz müşterilerine, mobil uygulamalar ekseninde dijital çözümler sunmaktadır. Dijital dönüşüm uygulamalarının en hızlı ve yüksek gelişimde olduğu günümüzde, kurumların dijitalleşme süreçlerini mobil uygulama alanındaki proje geliştirme, tasarım, yazılım, uygulama, proje takibi ve analiz hizmetleri ile desteklemektedir.

Nasıl Çalışıyoruz?

İş dünyasının en yeni teknolojilere entegre olduğu çağımızda zamanın ne kadar kıymetli olduğunun bilincindeyiz. AppLogist ekibi olarak yeni bir projeye başlarken iş planlarımızı titizlikle hazırlıyor ve planın dışına çıkmadan son ürüne ulaşmak için kendi geliştirdiğimiz 5+1 metodolojimizi uyguluyoruz.

Proje süreci boyunca 2 haftalık gelişim periyotlarında ilerleme analizi yapıyor ve sonuçları müşterimizle paylaşıyoruz. AppLogist Hizmet Metodolojisindeki temel dinamikler: Analiz, Geliştirme, Arayüz Tasarımı, Müşteri Revizyonu, Kullanıcı Testleri ve Kalite Takibi. Müşterimizle tüm süreci aktif iletişimde yürütüyor, raporlama ve geri bildirim odaklı bir iş geliştirme sistemini benimsiyoruz.

86
Başarılı Proje
23+
Milyon Kullanıcı
%99
Hatasızlık Oran
18
Kişilik Ekip

Çalıştığımız Müşteriler

Bizi Daha Yakından Tanımak İster Misiniz?

Tamamladığımız projeleri yakından incelemek; UX & UI tasarımı, mobil uygulama ve web geliştirme alanlarında size sunabileceğimiz destek hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Takım

Kurucu Ortak
Zekai Turan
Satış Müdür
Utku Ertürk
UX/UI Mobil Tasarım
Hakan Turan
Proje Danışmanı
Ersin Deniz
iOS Geliştirici & Takım Lideri
Soner Güler
Proje Yöneticisi
M. Şerif Baysoy
.Net Geliştirici
Erdem Uçar
Pazarlama Sorumlusu
Hasan Görgülü
iOS Geliştirici
Ahmet Sina Üstem
iOS Geliştirici
Ünal Çelik
Android Geliştirici
Caner Gülgeç
Android Geliştirici
Yusuf Ceylan
Android Stajyer
Berkay Ustem
Yeni Ekip Arkadaşımız
Sen Olmak İster Misin ?